| Yapı | Ayarlanabilir |
|---|---|
| Paket | karton paket |
| Yük kapasitesi | Seviye Başına 500kg'a Kadar |
| Yük ağırlığı | 200kg/katman |
| Yükleme kapasitesi | Seviye Başına 100-200kg UDL |
| Ürün Adı | Çelik raflar |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 100kg-200kg/katman |
| Yüzey işlemi | Toz Boyalı / Galvanizli |
| Kurulum | Kolay Montaj ve Sökme |
| Ürün Adı | Orta boyutlu depolama rafı |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 200-500kg/seviye |
| Türü | Çok Seviyeli |
| Yapı | Kolay Montaj veya kaynaklı |
| Malzeme | Çelik Q235 |
|---|---|
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Yapı | birleştirmek |
| Kat Kapasitesi | maksimum 500kg/m² |
| Ürün Adı | Yeni Palet Taşları |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 100kg-200kg/katman |
| Yüzey işlemi | Toz Boyalı / Galvanizli |
| Kurulum | Kolay Montaj ve Sökme |
| Ürün Adı | seçici palet rafı |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 100kg-200kg/katman |
| Yüzey işlemi | Toz Boyalı / Galvanizli |
| Kurulum | Kolay Montaj ve Sökme |
| Ürün Adı | Satılık Palet Rafları |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 200-500kg/seviye |
| Türü | Çok Seviyeli |
| Yapı | Kolay Montaj veya kaynaklı |
| Ürün Adı | Palet Raf Fikirleri |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 100kg-200kg/katman |
| Yüzey işlemi | Toz Boyalı / Galvanizli |
| Kurulum | kolay montaj ve sökme |
| Ürün Adı | Kantelever Racking Sistemi |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235 |
| Kiriş Konnektör Tipi | Safelock'lu Oluklu Perçin |
| Kapasite | 250~800 lbs (500~1500 kg) |
| Bileşenler | Sütun+taban +kol+destek |
| Adı | Ağır Güçlü Kanteliver Palet Racking |
|---|---|
| Uygulama | Boru, ahşap, levha, çelik boru, yapı malzemesi |
| Malzeme | Karbon Çeliği Q235 |
| Kapasite | 250~800 lbs (500~1500 kg) |
| Kullanımı | Endüstriyel Raf |