| Ürün Adı | Raf Depolama Rafları |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 100kg-200kg/katman |
| Yüzey işlemi | Toz Boyalı / Galvanizli |
| Kurulum | Kolay Montaj ve Sökme |
| Ürün Adı | Depo Raf Sistemleri |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 100kg-200kg/katman |
| Yüzey işlemi | Toz Boyalı / Galvanizli |
| Kurulum | Kolay Montaj ve Sökme |
| Ürün Adı | Düzenlenebilir Depo rafları |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 100kg-200kg/katman |
| Yüzey işlemi | Toz Boyalı / Galvanizli |
| Kurulum | Kolay Montaj ve Sökme |
| Ürün Adı | konsol rafı |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235 |
| Kiriş Konnektör Tipi | Safelock'lu Oluklu Perçin |
| Kapasite | 250~800 lbs (500~1500 kg) |
| Bileşenler | Sütun+taban +kol+destek |
| Ürün Adı | Pallet Rack'lardan Akış |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 100kg-200kg/katman |
| Yüzey işlemi | Toz Boyalı / Galvanizli |
| Kurulum | Kolay Montaj ve Sökme |
| Malzeme | Kantelever Palet Racking |
|---|---|
| Adı | Boru, ahşap, levha, çelik boru, yapı malzemesi |
| Ölçek | Ağır Görev |
| Kapasite | 250~800 lbs (500~1500 kg) |
| Uygulama | Boru, ahşap, levha, çelik boru, yapı malzemesi |
| Malzeme | Çelik, SS400 A36 Q235 vb. |
|---|---|
| Kullanım | Depo Depolama Sistemi |
| Stil | Ayarlanabilir raf yüksekliği |
| Ağırlık | 90kg-190kg/katman |
| Özellik | Sağlam, dayanıklı, montajı kolay |
| Ürün Adı | Depo rafları üreticileri |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 100kg-200kg/katman |
| Yüzey işlemi | Toz Boyalı / Galvanizli |
| Kurulum | Kolay Montaj ve Sökme |
| Ürün Adı | Çevirme Metal Raflar |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 100kg-200kg/katman |
| Yüzey işlemi | Toz Boyalı / Galvanizli |
| Kurulum | Kolay Montaj ve Sökme |
| Ürün Adı | Çelik palet rafları |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 100kg-200kg/katman |
| Yüzey işlemi | Toz Boyalı / Galvanizli |
| Kurulum | Kolay Montaj ve Sökme |