| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
|---|---|
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Yapı | birleştirmek |
| Türü | palet rafı |
| Adı | Depo depolama raf sistemleri |
|---|---|
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Yapı | birleştirmek |
| Türü | Orta görev rafı |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet Boru Depolama Rafları |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235 |
| Kiriş Konnektör Tipi | Safelock'lu Oluklu Perçin |
| Kapasite | 250~800 lbs (500~1500 kg) |
| Bileşenler | Sütun+taban +kol+destek |
| Ürün Adı | depolama rafı |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Kapasite | 1000-4500kg/palet |
| Katman | Çok Seviyeli |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet Depolama Rafı Üreticileri |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Kapasite | 1000-4500kg/palet |
| Katman | Çok Seviyeli |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Ürün Adı | Ağır Güçlü Depolama Rackları Üreticileri |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Kapasite | 1000-4500kg/palet |
| Katman | Çok Seviyeli |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Ağırlık | Zor görev |
|---|---|
| Avantaj | Fabrika fiyatı |
| Türü | Depolama Rafları |
| Uzunluk | 3000-25000mm |
| Bitir. | Elektrostatik toz boyalı |
| Malzeme | soğuk haddelenmiş çelik |
|---|---|
| Kullanımı | Giysi ticari depolama rafları |
| Tarzı | Ayarlanabilir Yükseklik rafı |
| Ağırlık Kapasitesi | 100kg-200kg/katman |
| Özellik | Anti korozyon |
| Ölçek | Ağır Görev |
|---|---|
| Kapasite | 2500 kilo |
| Malzeme | Çelik |
| Yapı | Saldırılmış tel |
| Bitir. | Toz Boya veya Galvanizli, Güç Kaplamalı |
| Ürün Adı | depolama rafı |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 100kg-200kg/katman |
| Yüzey işlemi | Toz Boyalı / Galvanizli |
| Kurulum | Kolay Montaj ve Sökme |