| Ürün Adı | Ağır Güçlü Depolama Rağı |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Kapasite | 1000-4500kg/palet |
| Katman | Çok Seviyeli |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Malzeme | Çelik Q235 |
|---|---|
| Bitir. | Elektrostatik toz boyalı |
| Öğe | Ağır kullanımlı depolama rafları |
| Yapı | Birleştirilmiş |
| Türü | palet rafı |
| Ürün Adı | Endüstriyel Depolar Palet Rackları |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Kapasite | 1000-4500kg/palet |
| Katman | Çok Seviyeli |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Ürün Adı | Endüstriyel Palet Raf Sistemleri |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 200-500kg/seviye |
| Türü | Çok Seviyeli |
| Yapı | Kolay Montaj veya kaynaklı |
| Ürün Adı | Metal depolama rafları |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Kapasite | 1000-4500kg/palet |
| Katman | Çok Seviyeli |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Adı | Depolardaki palet raf sistemleri |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Türü | Dış mekan ve iç depo için Ağır Hizmet Depolama Rafları |
| Ürün Adı | Ağır Güçlü Depolama Rağı |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 200-500kg/seviye |
| Türü | Çok Seviyeli |
| Yapı | Kolay Montaj veya kaynaklı |
| Ürün Adı | Metal Ağır Hizmet Depo Depolama Rafları |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Kapasite | 1000-4500kg/palet |
| Katman | Çok Seviyeli |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Öğe | Ağır Hizmet Tipi Metal Depolama Rafları |
|---|---|
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Türü | depo rafı, mağaza rafı |
| Öğe | Ağır Hizmet Tipi Metal Depolama Rafları |
|---|---|
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Türü | depo rafı, mağaza rafı |