| Malzeme | Çelik Q235 |
|---|---|
| Adı | Ağır Hizmet Konsol Depo Rafları |
| Kapasite | 250~800 lbs (500~1500 kg) |
| Kullanımı | Endüstriyel Raf |
| Boyut | Özel Boyut |
| Ürün Adı | Depo Rafları |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 200-500kg/seviye |
| Türü | Çok Seviyeli |
| Yapı | Kolay Montaj veya kaynaklı |
| Ürün Adı | Palet Raf Ağı |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 200-500kg/seviye |
| Türü | Çok Seviyeli |
| Yapı | Kolay Montaj veya kaynaklı |
| Ürün Adı | Endüstriyel metal raf rafları |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 200-500kg/seviye |
| Türü | Çok Seviyeli |
| Yapı | Kolay Montaj veya kaynaklı |
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
|---|---|
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Adı | Soğuk depolama raf sistemi |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Ağırlık Kapasitesi | maksimum 1500kg/palet |
| Ürün Adı | konsol rafı |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235 |
| Kiriş Konnektör Tipi | Safelock'lu Oluklu Perçin |
| Kapasite | 250~800 lbs (500~1500 kg) |
| Bileşenler | Sütun+taban +kol+destek |
| Ürün adı | Palet Rafında Sürüş |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş çelik |
| Ağırlık | 500-4000 kg/pallet |
| mağaza katmanı | Bölüm başına 1 ila 7 katman |
| Yapı | Birleştirmek |
| material | steel |
|---|---|
| color | red |
| Feature | Corrosion Protection, Adjustable |
| Weight Capacity | 1000kg/pallet |
| Finish | Powder-coated |
| Malzeme | Çelik Q235 |
|---|---|
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Yapı | birleştirmek |
| Kat Kapasitesi | maksimum 500kg/m² |
| Ürün Adı | Palet Racking Çözümleri |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 100kg-200kg/katman |
| Yüzey işlemi | Toz Boyalı / Galvanizli |
| Kurulum | Kolay Montaj ve Sökme |