| Malzeme | Çelik Q235 |
|---|---|
| Öğe | Konsol endüstriyel palet rafı |
| Ölçek | Ağır Görev |
| Kapasite | 500kg/kol |
| Kullanımı | Depo |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Türü | Sanayi paleti |
| Tarzı | çift yüzlü |
| Bitir. | Toz Boya veya Galvanizli, Güç Kaplamalı |
| Adı | Ağır Güçlü Çelik Palet Depolama |
| Malzeme | Karbon Çeliği Q235 |
|---|---|
| Uygulama | Boru, ahşap, levha, çelik boru, yapı malzemesi |
| Ölçek | Ağır Görev |
| Kapasite | 250~800 lbs (500~1500 kg) |
| Kullanımı | Endüstriyel Raf |
| Ürün Adı | Kantelever Racking Sistemi |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235 |
| Kiriş Konnektör Tipi | Safelock'lu Oluklu Perçin |
| Kapasite | 250~800 lbs (500~1500 kg) |
| Bileşenler | Sütun+taban +kol+destek |
| Ürün Adı | Metal raf sistemi |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Kapasite | 1000-4500kg/palet |
| Katman | Çok Seviyeli |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Ürün Adı | Ticari raflar |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Kapasite | 1000-4500kg/palet |
| Katman | Çok Seviyeli |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Packing | Foam |
|---|---|
| Yapı | Birleştirilmiş |
| Design | Modular |
| Load Capacity | 500-1000 Kg/m2 |
| Fob Port | Shenzhen/Guangzhou |
| Ürün Adı | Depo çelik depolama rafları |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235 |
| Ağırlık Kapasitesi | 500kg-1500kg/m2 |
| Bitir. | Epoksi Toz Boyalı |
| Türü | Toz kaplama |
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
|---|---|
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Türü | Dış mekan ve iç depo için Ağır Hizmet Depolama Rafları |
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
|---|---|
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Yapı | birleştirmek |
| Türü | Orta görev rafı |