| Ürün Adı | Metal Kantilye Rack Ağır Görevli |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235 |
| Kiriş Konnektör Tipi | Safelock'lu Oluklu Perçin |
| Kapasite | 250~800 lbs (500~1500 kg) |
| Bileşenler | Sütun+taban +kol+destek |
| Ürün Adı | Düzenlenebilir Metal Depolama Rağı Üreticileri |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235 |
| Ağırlık Kapasitesi | maksimum 4000kg/palet |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| mağaza katmanı | Bölüm başına 1 ila 7 katman |
| Malzeme | çelik |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Özellik | Korozyona Karşı Koruma, Ayarlanabilir |
| Ağırlık Kapasitesi | 1000kg/palet |
| Bitir. | Elektrostatik toz boyalı |
| Malzeme | Karbon Çeliği Q235 |
|---|---|
| Adı | Konsol Çelik Depolama Rafları |
| Ölçek | Ağır Görev |
| Kapasite | 250~800 lbs (500~1500 kg) |
| Kullanımı | Endüstriyel Raf |
| Türü | yuvarlanan yan dosya dolabı Mobilya |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| Özel Kullanım | Dosya dolabı |
| Kullanımı | Kütüphane, okul, ofis, banka |
| Özellik | Korozyon Koruması |
| Ağırlık Kapasitesi | ≥800kg/kol |
|---|---|
| Çekmece rafı | Ayarlanabilir |
| Normal boyut | L3100*D615+315*H2000 |
| Renk | RAL Sistemi / Mavi, Turuncu veya Özelleştirilmiş |
| Özellik | Korozyon Koruması |
| Ağırlık Kapasitesi | ≥800kg/kol |
|---|---|
| Çekmece rafı | Ayarlanabilir |
| Normal boyut | L2000*D615*H3100 |
| Renk | RAL Sistemi / Mavi, Turuncu veya Özelleştirilmiş |
| Özellik | Korozyon Koruması |
| Ürün Adı | Depo |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235 |
| Ağırlık Kapasitesi | maksimum 4000kg/palet |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| mağaza katmanı | Bölüm başına 1 ila 7 katman |
| Ürün Adı | Bina Asma Kat |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235 |
| Ağırlık Kapasitesi | 500kg-1500kg/m2 |
| Bitir. | Epoksi Toz Boyalı |
| Türü | Toz kaplama |
| Öğe | Ağır Güçlü Depolama Rackları |
|---|---|
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Türü | Depolama |