| Türü | seçici palet rafı |
|---|---|
| Malzeme | Metal |
| Özellik | Korozyon Koruması, Paslanma Önleyici, Stoklu |
| Kullanımı | Depo rafı, endüstriyel, endüstriyel depo depo rafı |
| Bitir. | Toz Boya veya Galvanizli, Güç Kaplamalı |
| Ağırlık | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Depo Depolama Sistemi |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Paketleme | standart paket |
| Ürün Adı | Endüstriyel Ağır Güçlü Çekmece Çelik Kalıp Depolama Rackları |
|---|---|
| Ağırlık Kapasitesi | ≥800kg/kol |
| Çekmece rafı | Ayarlanabilir |
| Normal boyut | H2000*D615+335*L3100 |
| Renk | RAL Sistemi / Mavi, Turuncu veya Özelleştirilmiş |
| Öğe | Ağır kullanımlı kantilever raflar |
|---|---|
| Uygulama | Boru, ahşap, levha, çelik boru, yapı malzemesi |
| Ölçek | Ağır Görev |
| Kapasite | 250~800 lbs (500~1500 kg) |
| Kullanımı | Endüstriyel Raf |
| Adı | Depo Galvanizli Çelik Palet |
|---|---|
| Model numarası | tam boy |
| Ölçek | Ağır Görev |
| Kapasite | 2000kg |
| Ambalaj bilgileri | KEMERLİ VE FİLMLİ |
| Ürün Adı | Çekmece Tipi Kalıp Racking Sistemi |
|---|---|
| Ağırlık Kapasitesi | ≥800kg/kol |
| Çekmece rafı | Ayarlanabilir |
| Normal boyut | L2000*D615*H3100 |
| Renk | RAL Sistemi / Mavi, Turuncu veya Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Çelik Q235 |
|---|---|
| Adı | Palet rafı mezzanine |
| Seviyeler | Çoklu seviyeler |
| Renk | Turuncu ve Mavi |
| Ağırlık Kapasitesi | En fazla 1000 kg/metre kare |
| Malzeme | Çelik Q235 |
|---|---|
| Uygulama | Boru, ahşap, levha, çelik boru, yapı malzemesi |
| Ölçek | Ağır Görev |
| Kapasite | 500kg/kol |
| Kullanımı | Depo |
| Türü | Çok Seviyeli |
|---|---|
| Kullanımı | Depo Rafı |
| Özellik | Korozyon Koruması |
| Uygulama | Depolama, lojistik, lastik, otomotiv endüstrisi |
| Kullanımı | Depo Depo Tekerlek Lastik Mağazası |
| Malzeme | Çelik Q235B endüstriyel depo raf sistemleri |
|---|---|
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Yapı | Birleştirilmiş |
| Ağırlık Kapasitesi | maksimum 1500kg/palet |