| Ölçek | Ağır Görev |
|---|---|
| Kapasite | 2500 kilo |
| Malzeme | Çelik |
| Yapı | Saldırılmış tel |
| Bitir. | Toz Boya veya Galvanizli, Güç Kaplamalı |
| Malzeme | Çelik Q235 |
|---|---|
| Uygulama | Boru, ahşap, levha, çelik boru, yapı malzemesi |
| Ölçek | Ağır kullanımlı kantilever raflar |
| Kapasite | 500kg/kol |
| Kullanımı | Depo |
| Malzeme | Çelik Q235 |
|---|---|
| Uygulama | Boru, ahşap, levha, çelik boru, yapı malzemesi |
| Adı | Kantilever depolama rafları |
| Kapasite | 500kg/kol |
| Kullanımı | Depo |
| Ürün Adı | Ağır metalik raflar |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Kapasite | 1000-4500kg/palet |
| Katman | Çok Seviyeli |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Ürün Adı | depolama rafı |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Kapasite | 1000-4500kg/palet |
| Katman | Çok Seviyeli |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Adı | Ağır Güçlü Kanteliver Palet Racking |
|---|---|
| Uygulama | Boru, ahşap, levha, çelik boru, yapı malzemesi |
| Malzeme | Karbon Çeliği Q235 |
| Kapasite | 250~800 lbs (500~1500 kg) |
| Kullanımı | Endüstriyel Raf |
| Ürün Adı | Endüstriyel Ağır Hizmet Tipi Çekmece Çelik Kalıp Depolama Rafları takım depolama rafları |
|---|---|
| Ağırlık Kapasitesi | ≥800kg/kol |
| Çekmece rafı | Ayarlanabilir |
| Normal boyut | L2000*D615*H3100 |
| Renk | RAL Sistemi / Mavi, Turuncu veya Özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Ağır Roll Out kalıp depolama rafı Kalıp çelik kalıp rafı ekranı Çizim Rafları |
|---|---|
| Ağırlık Kapasitesi | ≥800kg/kol |
| Çekmece rafı | Ayarlanabilir |
| Normal boyut | L2000*D615*H3100 |
| Renk | RAL Sistemi / Mavi, Turuncu veya Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Çelik Q235 |
|---|---|
| Uygulama | Ahşap, levha, çelik boru |
| Ölçek | Ağır Görev |
| Kapasite | 500-1000 kg/kol |
| Kullanımı | Depo |
| Material | Steel |
|---|---|
| Type | Foldable Box Pallet |
| Style | Double Faced |
| Finish | Powder Coating OrGalvanized,Power Coat |
| Delivery Time | 15-30 Days |