| Ürün Adı | Konsol rafı |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235 |
| Kiriş Konnektör Tipi | Safelock'lu Oluklu Perçin |
| Kapasite | 250~800 lbs (500~1500 kg) |
| Bileşenler | Sütun+taban +kol+destek |
| Adı | Endüstriyel metal depolama rafları |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235B |
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Yapı | Birleştirilmiş |
| Türü | Dış mekan ve iç depo için Ağır Hizmet Depolama Rafları |
| Kullanım | Sanayi |
|---|---|
| Tasarım | Açık Raflar |
| Ölçek | Ağır kullanımlı kantilever raflar |
| Ağırlık | Zor görev |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
|---|---|
| Adı | Metal depolama rafları ağır iş için |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Yapı | birleştirmek |
| Türü | palet rafı |
| Adı | Endüstriyel depolama rafları ağır görev |
|---|---|
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Türü | palet rafı |
| Öğe | Ağır Hizmet Tipi Metal Depolama Rafları |
|---|---|
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Türü | depo rafı, mağaza rafı |
| Malzeme | Çelik Q235 |
|---|---|
| Öğe | konsol raf sistemleri |
| Ölçek | Ağır Görev |
| Kapasite | 500kg/kol |
| Kullanımı | Depo |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet Tipi Metal Raf Rafı |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Kapasite | 1000-4500kg/palet |
| Katman | Çok Seviyeli |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
|---|---|
| Adı | Endüstriyel Raf Rafları |
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Türü | depo rafı, mağaza rafı |
| Name | Heavy Duty Steel Pallet Stackable |
|---|---|
| Product warratnty | 1 year |
| Product shelf life | up to 3~5 years against proper handing |
| Application | Industrial, warehouse, logistics etc |
| Finish | zinc,hot dip galvanized or powder coating |