| Ürün Adı | Konsol Çelik Depolama Rafları |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Q235 |
| Kiriş Konnektör Tipi | Safelock'lu Oluklu Perçin |
| Kapasite | 250~800 lbs (500~1500 kg) |
| Bileşenler | Sütun+taban +kol+destek |
| Malzeme | Kantelever Palet Racking |
|---|---|
| Adı | Boru, ahşap, levha, çelik boru, yapı malzemesi |
| Ölçek | Ağır Görev |
| Kapasite | 250~800 lbs (500~1500 kg) |
| Uygulama | Boru, ahşap, levha, çelik boru, yapı malzemesi |
| Ürün Adı | Düzenlenebilir Depo rafları |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 100kg-200kg/katman |
| Yüzey işlemi | Toz Boyalı / Galvanizli |
| Kurulum | Kolay Montaj ve Sökme |
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
|---|---|
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Adı | depo palet rafları |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Ağırlık Kapasitesi | maksimum 1500kg/palet |
| Ağırlık Kapasitesi | ≥800kg/kol |
|---|---|
| Çekmece rafı | Ayarlanabilir |
| Normal boyut | L3100*D615+335*H2000 |
| Renk | RAL Sistemi / Mavi, Turuncu veya Özelleştirilmiş |
| Özellik | Korozyon Koruması |
| Ürün Adı | Depo Raf Sistemleri |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 100kg-200kg/katman |
| Yüzey işlemi | Toz Boyalı / Galvanizli |
| Kurulum | Kolay Montaj ve Sökme |
| Ürün Adı | Palet Raf Fikirleri |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Ağırlık Kapasitesi | 100kg-200kg/katman |
| Yüzey işlemi | Toz Boyalı / Galvanizli |
| Kurulum | kolay montaj ve sökme |
| Öğe | Ağır Hizmet Tipi Metal Depolama Rafları |
|---|---|
| Bitir. | Korozyon Koruması |
| Malzeme | Çelik Q235/Q345, Çelik Q235/245 |
| Yapı | Montaj veya kaynaklı |
| Türü | depo rafı, mağaza rafı |
| Features | Adjustable, Durable, Easy To Assemble |
|---|---|
| Type | Industrial Rack Shelving |
| Application | Industrial, Commercial, Retail |
| Özellik | Korozyona Karşı Koruma, Ayarlanabilir |
| Height | 1500-11000mm |
| Malzeme | Çelik, SS400 A36 Q235 vb. |
|---|---|
| Kullanım | Depo Depolama Sistemi |
| Stil | Ayarlanabilir raf yüksekliği |
| Ağırlık | 90kg-190kg/katman |
| Özellik | Sağlam, dayanıklı, montajı kolay |